AUDIO SYSTEM CO-35.4 – mini štvorkanál

AUDIO SYSTEM CO-35.4 – mini štvorkanál

Čerstvá novinka od firmy Audio System v podobe extrémne malého zosilňovača už dorazila k nám ! Zosilňovač bol vytvorený za účelom zvýšenia výkonu a zlepšenie zvuku továrenského autorádia alebo aftermarket značiek ( Pioneer Alpine Kenwood ). Je dodávaný s príslušenstvom na jednoduchú montáž za autorádio.

Montáž

1.Pri inštalácií ako prvé odpojíme napájanie ( batériu ) najlepšie kostriaci kábel.

2. Kostriaci kábel pripojte na karosériu vozidla. Uistite sa, že karoséria neobsahuje farbu a špinu. Pre korektné fungovanie použite kábel AWG 6-10 ( cca priemer od 2,5mm do 26mm ). Kostriaci kábel by nemal presahovať dĺžku 50cm

3.Pre správnu funkciu a plné využitie zosilňovača je vhodné použiť kvalitný napájací kábel AWG 6-10 ( cca priemer od 2,5mm do 26mm ) v spojení s kvalitnou poistkou a poistkovým púdrom, maximálne 30cm od batérie.

4. Remote kábel je voliteľná voľba, je ho možné pripojiť k REM autorádiu alebo k automatickému napájaniu autoantény. Kábel by mal byť použitý v priemere 0,5mm až 1,5mm

5. High Level vstup: Pokiaľ autorádio neobsahuje RCA výstupy ( originálne autorádia ) a neobsahuje automatické nápajnie antény alebo REM, je možné použiť HIGH LEVEL input vstup, do ktorého napojíme reproduktorový výstup z autorádia. Zosilňovač sa automatický zapne, pri zdetekovaní signálu.

Pozor ! Vyhnite sa inštalácií zosilňovača v malých uzatvorených boxoch, nainštalujte ho tam, kde je dostatočné prúdenie vzduchu na chladenie. Pre napojenie zosilňovača nepoužívajte originálnu kabeláž ( k ventilátoru, kontrolným modulom atď. ). RCA kábel umiestnite čo najďalej od napäťových káblov. Zabezpečte priestor tak, aby nedošlo k lámaniu kabeláže, dodávanej k zosilňovaču.

Audio System CO 35.4
Schéma zapojenia reproduktorov na mini-štvorkanál

Reproduktory je možné zapojiť podľa následujúcej schémy alebo je možné ponechať aj originálne továrenske zapojenie.

Audio-system-co35-4-schema-zapojenia-power
Schéma napojenia zosilňovača

 

 

 

 

 

 

 

 

Audio System CO 35.4 ponúka RCA a AUX vstupy, ktoré je možné využiť pomocou cinch káblov alebo predzosilnených výstupov ( MP3,Iphone, Ipad, mobilné zariadenie ) Pokiaľ originálne autorádio neobsahuje RCA výstup, je možné využit jeho reproduktorové výstupy, pripojiť ich do RCA vstupov zosilňovača a prepnúť tlačidlo na „HI“. Pokiaľ je nastavený takto, zosilňovač sa sám zapne pri signály na vstupe. Zosilňovač obsahuje LP a HP filter pre ľubovoľné nastavenie frekvencií v závislosti na vkuse a zvyšku zostavy.

Audio System CO 35.4
Schéma napojenia RCA vstupov

 

 

 

 

 

Základné parametre :

  • 4-channel IC-zosilňovač so vstupmi AUX IN a RCA
  • Vstupná citlivosť 0,1 to 13 V
  • Prepinateľný LP filter 80 Hz alebo 1500 Hz
  • Variabilný HP filter od 80 Hz do 4000 Hz
  • Subsonicfilter
  • RCA – Vysokoúrovňový vstup s automatickým zapnutím zosilňovača
  • 4x 30 Watt RMS at 4 Ohm alebo 4x 50 Watt RMS at 2 Ohm
  • Rozmery 132x45x80 mm

 

Montáž odporúčame zveriť do rúk špecializovaným montážnym Autohifi dielňam.

Zosilňovač si môžete u nás zakúpiť na eshope tu. Jeho cena je 75 €. Pre veľkoobchodný odber nás kontaktujte na sale(zavináč)jfaudio.sk