BMW E91 ozvučenie od GROUND ZERO

BMW autá sú autá vyššej triedy. Majitelia sú na nich určite hrdý a šoférujú ich s radosťou a úsmevom na tvári. Nám však úsmev na tvári mrzne, po vypočutí sériového ozvučenia automobilu. BMW nikdy nekládlo dôraz na audio sústavu s výnimkou ozvučenia Harman / Kardon. Na žiadosť zákazníka sme navrhli systém ozvučenia od značky Ground Zero, ktorá predstavuje v našom prípade kompletnú zmenu reproduktorov, napojenie zosilňovačov na sériové autorádio a celkové vyladenie systému. Vhodnou voľbou bol systém reproduktorov Ground Zero BMW KIT  ,ktorý obsahuje komponentné reproduktory do predných dverí a basové reproduktory pod sedadlo do originál pozícií. O tento systém reproduktorov sa stará 4 kanálový zosilňovač GZIA 4115HPX. Hlboké basy sprevádza vynikajúci subwoofer GROUND ZERO GZRB 120XSPL ktorý disponuje výkonom 1000W pri jednom ohme. Ku kvalitnému subwooferu patrí aj kvalitný zosilňovač v našom prípade digitálny monoblok GROUND ZERO GZTA 1.800DX. Pre stabilné basy robí dozor kapacitor Ground Zero GZTC 1.0FX.

Dielce karosérií ako dvere, či priestory pre subwoofer sme vytlmili vynikajúcim tlmiacim materiálom STP, konkrétne STP ANTICOR S, ktorý odporúčame pre všetky montáže a výmeny reproduktorov.

Kvalitná kabeláž je samozrejmosťou. O prevod signálu sa stará vynikajúci High Low adaptér GZCV 2.0HL 

Celá zostava bola vytvorená v pomere ceny a výkonu a samozrejme k určitému peňažnému stropu. Po výmene reproduktorov a výslednom ladení je zvukový prevrat oproti originálu o 180 stupňov.