ŠPORTOVÉ PODVOZKY LOWTEC

LOWTEC

Základom dobre upraveného, či pretekárského auta je kvalitný športový podvozok. LOWTEC spolu s nami ponúka veľké porfólio, kde nájdete športové pružiny, tlmiče a celé podvozkové systémy .

Firma LOWTEC ma skúsenosti a kompetencie na trhu už 25 rokov.

Od svojho založenia v jednotlivých firmách od roku 1985 sa stali vášňou v motorsporte.V roku 1989 sa stala závesná technika v Lowtecu špecifickou oblasťou. Jedným z najvýraznejších oblastí je špecializovaná orientácia založením značky LOWTEC v roku 1998.

..Vždy sme sa zamerali na kvalitu, stálosť a presvedčivé koncepty pre obchodníkov a spotrebiteľov. LOWTEC kráča s budúcnosťou a pokračuje trvalou spoľahlivosťou..

…Značne vyvinuli a rozšírili produktové rady spolu s alternatívnymi cenovo výhodnými radami, to predstavuje pridanú hodnotu výrobkov…

…Intenzívna práca na vývoji a optimalizácii vždy zaručuje stálu kvalitu. Presné výrobné inštrukcie a výrobné metódy na vysokej úrovni naplnili a predčili požiadavky…

HiLOW podvozok – cítiť ten rozdiel

HiLOW podvozky u nás na eshope

Inovácia

S HiLOW podvozkom Lowtec zažijete revolúciu v športovom podvozkom trhu. Všetky série HiLOW kombinujú jedinečnú závodnú techniku ​​a prémiové produkty za primeranú cenu. Všetky sú nastaviteľné výškovo.

HiLOW podvozky LOWTEC
HiLOW podvozky LOWTEC

Rozhodne iný

Špeciálne závitové diely ponúkajú bezkonkurenčne široký rozsah nastavenia výšky pre jednotlivé zníženie.

  • H9.1 Street
  • H9.2 Street / Závodná
  • H9.3 Street / Závodná
  • H9.4
HiLOW tlmič
HiLOW tlmič

Radosť z jazdy

Pri každej nastavenej výške vozidla prepruženie zostane konštantné. Presné ladenie umožňuje extrémne zníženie bez negatívnych vplyvov na manipuláčnú charakteristiku vozidla.

Detail & Design

Pevné závodné pružiny a veľmi stabilné nízkotlakové plynové tlmiče sú dokonale naladené zvlášť pre každú sériu. Pre špeciálne požiadavky ponúka LOWTEC tiež mechanicky a elektronicky regulovateľné jednotky.

Štýl a výkon

Pomocou rady H9.1 ponúkame našim zákazníkom najlacnejšiu štandardnú verziu, overenú kvalitu, vyrobenú výlučne v obľúbenej STREET verzii.

H9.2 je najpredávanejšia série. Je postavený na vybraných špičkových dieloch kvalitnými materiálmi a prevedením. Vyladené komponenty predstavujú vysokú triedu.

V nadväznosti na to je rad H9.3 vybavený presne prednastavený tlmením. Optimalizované pre závod  a vynikajúca povrchová ochrana. Výsledok spoľahlivého systému prémiového odpruženia bez kompromisov.

Séria H9.4 plne nastaviteľnými tlmiacimi jednotkami je TOP vývoja. Veľký a dobre definovateľný rozsah nastavenia je jedinečný a veľkým prínosom. Efektívne a prispôsobiteľné riešenie bude možné s jedným systémom.

Všetky série sú vybavené vysoko pevnými závodnými pružínami. Zatiaľ čo séria H9.2 H9.3 a sú taktiež ponúkané v silnejšej verzii RACE. Špeciálne Motorsports súpravy sú na objednávku v súlade s požiadavkami konkrétneho zákazníka.

Dynamický výkon systému Lowtec HiLOW je jedinečný. V závislosti na verzii dáva závodný pocit alebo pohodlie. To je závodná technika pre bežné použitie ulicu!

Významné výhody systému HiLOW Lowtec v porovnaní s konvenčnými podvozok:

  • Vyšší výkon vďaka konštantným pružinám – pri nižších nastaveniach podvozku
  • Inovatívny výškové nastavenie s veľkými nastavovacími rozsahmi.
  • Závod technika za rozumnú cenu

ŠPORT – Premium rada

TÜV Lowtec športové pružiny sú vyrábané iba v najvyššej kvalite v západnej Európe. Veľmi široký rozsah 3.000 rôznych pružinových sád je často aktualizovaný.
Vďaka optimálne vyladeným znížením je možné vždy dosiahnuť skvelý vzhľad auta.
Môžu byť použité s pôvodnými tlmičmi, či športovými.

Športové pružiny u nás na eshope

Pružiny lowtec
Pružiny LOWTEC

Lowtec športové tlmiče sú vyrábané v spoľahlivej vysokej kvalite a exkluzívne pre konkrétne požiadavky. Rozsiahle testy v priebehu vývoja a výroby sa vykonávajú vo firme. Skrátené piestne tyče, presné ladenie športové tlmenia, ako aj citlivé tlaková sila poskytuje široké spektrum použitia.
Klapky sú tiež k dispozícii samostatne a môžu byť použité s originálnymi dielmi alebo športovými pružinami. Okrem toho, sú aj ekonomicky dostupné ako náhrada za OEM tlmiče.

Športové tlmiče u nás na eshope

Športové tlmiče LOWTEC

 

Lowtec Športový podvozokové súpravy sú veľmi dobre naladené systémy s nekompromisnou kvalitou pre väčšiu bezpečnosť a jazdné potešenie a priaznivým pomerom cena-výkon.

Športové podvozky u nás na eshope

Športové podvozky LOWTEC
Športové podvozky LOWTEC

 COMP – standard program

Športové systémy standart u nás na eshope.

COMP ( STANDART ) podvozky  majú jedinečný charakter a sú prispôsobené pre rozpočet zákazníkov, ktorí nechcú ignorovať kvalitu. Prémiové pružiny z programu SPORT, spolu so skrátenými tlmičmi COMP ( STANDART ) je osvedčený výsledok štandardnej kvality v športovom pevne nastaveným systémom odpruženia COMP ( STANDART ).

Podvozok Standart LOWTEC
Podvozok Standart LOWTEC

COMP ( STANDART ) Tlmiče pruženia sú k dispozícii ako sady aj jednotlivo, majú rovnakú charakteristiku tlmenia, ako tlmiče od športového programu.  Môžu byť použité so sériovými pružinami. Okrem toho, je to lacná náhrada za OEM tlmiče.

Tlmiče Standart LOWTEC
Tlmiče Standart LOWTEC

Typ COMP ( STANDART ) výber tvorí atraktívnu cenovú alternatívu k programu SPORT.

 

Rozdiely tried HiLOW

DETAIL H9.1 H9.2/R H9.3/R H9.4
Shock absorbers oil-/gas-oil double tube standard, matching with RACE springs gas-oil double tubepremium, mathing with RACE springs gas-oil double tubepremium, matching with RACE springs, individually tested and tuned gas-oil double tubeexclusive, „Made in Germany“, force-adjustable, matching with RACE springs, individually tested and tuned
Springs adjusted springs for the HiLOW system top quality RACE springs „Made in Germany / West-EU“; adjusted for the HiLOW system top quality RACE springs „Made in Germany / West-EU“; adjusted for the HiLOW system top quality RACE springs „Made in Germany / West-EU“; adjusted for the HiLOW system
Threaded unit Cu-Ni-Chrome coating, black, alternatively silver colored highly resistant black/white chrome coating resp. anodized aluminum stainless steel resp. anodized aluminum stainless steel resp. anodized aluminum
Bracket Cu-Ni-Chrome coating special anti-corrosion coating „Made in Germany“ special anti-corrosion coating „Made in Germany“ special anti-corrosion coating „Made in Germany“
Aluminum parts color-anodized color-anodized color-anodized color-anodized
Additional parts PU damping bump stop, special dust cover PU damping bump stop, special dust cover PU damping bump stop, special dust cover PU damping bump stop, special dust cover
Stabilizer tie rod included (where necessary) included (where necessary) included (where necessary) included (where necessary)
Accessory pin wrench, hook wrench pin wrench, hook wrench pin wrench, hook wrench, protection spray pin wrench, hook wrench, protection spray
Adjustment threaded height adjustment in front and rear (where technically possible) threaded height adjustment in front and rear (where technically possible) threaded height adjustment in front and rear (where technically possible) threaded height adjustment in front and rear (where technically possible)
Setting standard STREET damping and suspension standard STREET damping and suspension, alternatively harder RACE version H9.2R standard STREET damping and suspension, alternatively harder RACE version H9.3R large individual adjustment possible, with optional harder RACE or MOTORSPORT setting
Specials enhanced camber adjustment (partially custom made), increased tire distance enhanced camber adjustment (partially custom made), increased tire distance; individual components and different lowerings can be realized in short term enhanced camber adjustment (partially custom made), increased tire distance; individual components and different lowerings can be realized in short term
subject to change