TuningKingz Car Cosmetics

TuningKingz kozmetika..

Úspešná kozmetika TuningKingz teraz aj na Slovensku ! Poradilo sa nám získať distribúciu a tak vám ponúknuť TOP produkty za TOP ceny.

Tuningkingz car cosmetics

Úplné nová rada autokozmetiky, vytvorená ako výsledok dlhoročných skúseností a vášne pre detaily. TuningKingz sa aktívne zapojila do poľskej a európskej tuningovej scény pre ôsmimi rokmi. Vďaka tomu, vie presne odhadnúť potreby klientov a sú schopní ich plniť. Jedná sa o zákazníkov, ktorí sú automobiloví nadšendci a trávia plno hodín vo svojich garážach.

Ak využívate svoje auto nie len ako prostriedok na prenos z bodu A do bodu B, tak ste na správnom mieste.

Tuningkingz car cosmetics
Kvalitná kozmetika pre náročných.

Mimoriadne farby a vône

TuningKingz  autokozmetika sa líši od svojej konkurencie vďaka kvalitnému výberu živých farieb a vôni produktov. Väčšina produktov má intenzívnu a výnimočnú vôňu, ktorá robí potešenie zákazníkom.

Účinnosť nadovšetko

Klienti očakávajú skutočne efektívne produkty, preto je náročná skupina milovníkov áut v rámci TuningKingz to najlepšie testované pole pre výrobky. Taktiež do značnej miery závisí na názoroch profesionálnych štúdií po celej krajine.

TuningKingz Car Cosmetics predávame maloobchodne aj veľkoobchodne, pre veľkoobchod nás kontaktujte na sale(zavináč)jfaudio.sk

Produkty môžete nájsť u nás na eshope. S výberom vám radi pomôžeme.