SUZUKI S CROSS – Výmena repro

Sériové audio v nových vozidlách je pre fanúšikov HIFI na veľmi zlej ceste k úspechu. Zo showroomu rovno k nám prišiel zákazník s novým Suzuki S Cross. Po konverzácii padlo rozhodnutie na výmenu sériových reproduktorov vo všetkých štyroch dverách bez použitia zosilňovača, avšak na reproduktory značky Audio System, strednej triedy.

Ako prvý akustický problém je uloženie predných výškových reproduktorov v palubovke. Kedže sa jednalo o nové vozidlo a zákazník si neželal zmenu vzhľadu, reproduktory sa umiestnili na pôvodné pozície.

Veľmi dôležitý prvok je tlmenie dverí, ako v každej našej montáži, aj tentokrát sme použili STP anticor S. Tlmenie sme aplikovali na vonkajší a vnútorný plech tak, aby sme uzavreli dvere a vytvorili kvalitnú ozvučnicu pre basový reproduktor.

Pri použití tlmenia sme vsadili aj na tepelnoakustický materiál Ground Zero GZDF 1600 SA, ktorý sa umiestnil za reproduktor.

Typ predných komponentných reproduktorov AUDIO SYSTEM R 165 nám umožňuje nastavenie krivky, vzhľadom na rôzne hudobné žánre ..

Reproduktory, umiestnené v zadných dverách, sú koaxiálne s výborným pomerom ceny a výkonu AUDIO SYSTEM CO 165